WIELKI MOTOR ŚCIGACZ FT Z WOLNYM STARTEM.
Absolutna nowość !!!!!!
Wielki motor FT z gazem w manetce do 6 km/h.
Hamulec w pedale
Odpalany za pomocą przycisku.
Pojazd posiada system wolnego startu i zatrzymania, miękkie siedzenie i amortyzator dający komfort jazdy.
Nowoczesny panel oraz podświetlane koła NOWOŚĆ

Dbamy o bezpieczeństwo dzieci.
Wszystkie nasze pojazdy posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty.

Opis przedmiotu:
Najnowszy produkt jednej z najlepszych fabryk produkującej pojazdy. Motor FT do 6 km/h i systemem wolnego startu i zatrzymania dającym komfort jazdy. Jeden z niewielu modeli z gazem w rączce oraz nożnym hamulcem. Zaletą tego modelu jest amortyzator - nowość w motorach. Panel obsługi do którego można podłączyć USB, MP3z ulubionymi utworami umili jazdę, a wskaźnik naładowania akumulatora pokaże ile mamy jeszcze " paliwa" w baku.
Odpalany za pomocą przycisku, posiada dźwięki odpalania, klakson i wgrane melodie i opowieści.
Dodatkowym atutem tego pojazdu są boczne kółka, które dla uczących się jeździć są dużym ułatwieniem w prowadzeniu pojazdu. Kółka można w łatwy sposób odkręcić tak aby doświadczony fan 2 kółek jeździł motorem jak dorosły motocyklista.
Motor napędzany jest dwoma silnikami 12 V, dzięki czemu może poruszać się zarówno po nawierzchni utwardzonej jak i trawie czy pagórkach.
Najciekawszym elementem motoru jest jego oświetlenie, oprócz tradycyjnych świateł przód/tył motor posiada podświetlane koła. Oczywiście można całkowicie wyłączyć te oświetlenie.
Pojazd przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat.
Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 35 Wat:
Napęd: Dwa silniki 35 W
Zasilanie: Akumulator 12 V 7Ah
Ładowarka: 230 V 50 Hz 12V DC 1000 MA
Wymiary pojazdu:
- długość ok: 102 cm,
- szerokość przy kołach tylnych ok.: 65 cm,
- wysokość do lusterek 65,
- wysokość kierownicy od ziemi ok:b 61 cm,
- średnica koła ok.: 32 cm,
- szerokość koła ok. 8 cm,
- prześwit od podłoża: 14 cm,
- wysokość do siedziska od ziemi ok :50
- wymiar siedziska ok.: długość 23 cm,
- szerokość 20 cm
Max obciążenie pojazdu: 30 kg
Waga pojazdu: 14,5 kg
Prędkość i jazda: bieg wolny 3 km/h, bieg szybki do 6 km/h, jazda w przód, system wolnego startu dający komfort ruszania i zatrzymywania.
Efekty świetlne: Tak, światła przednie i światła tylne, oświetlenie kół, całe oświetlenie można wyłączyć osobnymi włącznikami
Hamowanie: Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu
Efekty dźwiękowe: Tak, głos pracy silnika motoru i odgłos jazdy, wgrane w panel melodie i opowieści, klakson. Wejście USB, MP3, slot na kartę
Kontrolka naładowana baterii: Tak wyświetlacz w panelu na baku
Czas ładowania: 8 do 12 godzin
Czas jazdy: do 2 godzin jazdy w zależności od warunków zewnętrznych
Dodatkowe funkcje: Dźwięki jazdy motoru, światła, amortyzator, miękkie siedzenie, miękkie koła EVA, oświetlenie kół, nowoczesny panel
Wymiar opakowania: 99 cm x 41,5 cm x 58,5 cm
Waga z opakowaniem.: 17 kg
Tablica: 8 cm x 3,5 cm, 8 cm x 3,5 cm
Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.
Ostrzeżenia: